Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722066287)
Онлайн всього: 10 Гостей: 10 Користувачів: 0
|
Головна » 2016 » Березень » 18 » Зустріч з вінницькми друзями, представниками спільноти глухо-німих
13:08 Зустріч з вінницькми друзями, представниками спільноти глухо-німих |
В Центрі соціальної активності відбулась зустріч з волонтерами, прихожанами Церкви християн віри євангельської, та з гостями із Вінниці, представниками спільноти глухо-німих. Учасники зустрічі ділились власним життєвим досвідом, розповідали про свої проблеми, про те, як долають усі перешкоди. Натхненні на життя, з активною життєвою позицією, вінницькі друзі стали для присутніх яскравим прикладом стійкості духу і віри в людей.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s72099341.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s70262207.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s64303986.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s31237121.jpg)
|
Категорія: Новини |
Переглядів: 287 |
Додав: r_iden
| Рейтинг: 0.0/0 |
|