12 березня 2016 року в районному будинку культури відбувся ІV мистецький фестиваль творчості людей з особливим потребами «Крила надій».
Відкрив фестиваль голова районної організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Олег Сімон. З привітальном словом виступили голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк та директор районного відділу культури Наталія Литвиненко. Вони побажали учасникам фестивалю нових творчих звершень, цікавих знайомств та незабутніх вражень.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s17929035.jpg)
Свої таланти демонстрували активні учасники художньої самодіяльності Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району. Зокрема, вокальний ансамбль «Пролісок». З власними номерами виступили Людмила Дремлюженко, Валентина Снігир та Ольга Делембовська.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s74897074.jpg)
...
Читати далі »