Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722050472)
Онлайн всього: 9 Гостей: 9 Користувачів: 0
|
Головна » 2016 » Березень » 8 » Вокальний ансамбль "Пролісок" - на святі весни
22:10 Вокальний ансамбль "Пролісок" - на святі весни |
Відвідувачі територіального центру на запрошення районної організації інвалідів прийняли участь у святковому заході, присвяченому Міжнародному жіночому дню.
Привітали учасників та гостей святкового заходу, представниць прекрасної статі зі святом тепла і краси заступник голови Пирятинської райдержадміністрації Ольга Яременко; голова районної ради Сергій Пазюк; члени президії районної ради ветеранів Валентина Димова та Василь Миленко; директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді Юлія Кабушка, та директор територіального центру соціального обслуговування Антоніна Сальницька.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s81349216.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s37280018.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s67556719.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s27706834.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s27609394.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s29105036.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s63164575.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s10388946.jpg)
|
Категорія: Новини |
Переглядів: 369 |
Додав: r_iden
| Рейтинг: 0.0/0 |
|