2 березня 2016 року з нагоди Міжнародного Дня жінок та миру в територіальному центрі відбувся святковий захід «Сучасна бабуся».
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s22706644.jpg)
Зі святом весни привітали представниць прекрасної статі, відвідувачів та працівників територіального центру заступник голови районної ради Олексій Гусак; голова районної ради ветеранів Богдан Дубецький; директор центру районних соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Кабушка та директор територіального центру Антоніна Сальницька. Вони побажали присутнім міцного здоров’я, активного довголіття, натхнення, любові, жіночого щастя і затишку в родині.
Антоніна Сальницька вручила грамоти за самовіддану працю та активну життєву позицію жінкам, які працюють у територіальному центрі, і всі свої сили вкладають у допомогу нужденним.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s16190679.jpg)
Високоповажне журі конкурсу очолив голова районної ради ветеранів Богдан Дубецький, члени журі – депутат районної ради Олег Тристан та голова районної організації інвалідів Олег Сімон.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s60918085.jpg)
Прийняли участь у святковому заході прекрасні жінки, непересічні особистості, чудові господині, вірні дружини, дбайливі матері та люблячі бабусі: Ольга Петрівна Василенко (с.Смотрики); Ніна Петрівна Рева (с.Крячківка); Надія Валентина Башмакова (с.Мала Круча); Катерина Павлівна Желізняк (с.Давидівка) та Марія Андріївна Баранець (с.Вікторія).
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s59891201.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s58940831.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s24971028.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s87185295.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s13380859.jpg)
Учасниці конкурсу, талановиті творчі бабусі змагались у п’яти номінаціях: «розповідь-знайомство», «джерело натхнення», «країна казок та колискових», «віртуоз кухні», «магія квітів». За результатами конкурсних змагань, учасниці отримали такі звання: Ольга Василенко – «Енергійна»; Ніна Рева – «Артистична»; Надія Башмакова – «Винахідлива»; Катерина Желізняк – «Шарм» і Марія Баранець – «Мудра».
В рамках святкового заходу "Сучасна бабуся" відбулась виставка вишиванок самобутньої невтомної майстрині Ольги Василенко. Крім цього, учасниці конкурсу презентували гостям свої кулінарні витвори.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s68041158.jpg)
Глядачі із захватом слідкували за перипетіями конкурсних змагань, вболіваючи за улюблених учасниць.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s22476523.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s93719781.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s41191433.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s18187691.jpg)
Організатори та учасниці конкурсу висловлюють щиру подяку небайдужим людям, спонсорам, які надали допомогу у проведенні святкого заходу, а саме: пастору церкви християн віри євангельської Володимиру Бобику; ПП В’язовська (магазин “Ластівка»); магазину «Дві сестри», Ірині Таран (РГО «Жіночі ініціативи»), та працівникам Центру дитячої та юнацької творчості.
Поїденчук
|