Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722064815)
Онлайн всього: 7 Гостей: 7 Користувачів: 0
|
Головна » 2016 » Лютий » 17 » Надання соціально-медичних послуг працівниками Територіального центру
11:30 Надання соціально-медичних послуг працівниками Територіального центру |
В напрямку наближення соціальних послуг до населення віддалених населених пунктів району продовжується робота, започаткована відділенням соціально – медичних послуг Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району, по наданню медичних послуг сільському населенню за місцем проживання.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s69361351.jpg)
З 15 лютого працівники відділення соціально-медичних послуг здійснюють поїздку з метою оздоровлення сільського населення села Харківці. Жителям села надаються послуги з масажу та фізіотерапевтичних процедур.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s87072723.jpg)
Найближчим часом заплановано виїзди з метою запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, підтримки її здоров’я, здійснення профілактичних, лікувально-оздоровчих заходів для жителів сіл району, зокрема Кейбалівка, Леляки та Сасинівка.
16.02.2016 р.
|
Категорія: Новини |
Переглядів: 329 |
Додав: r_iden
| Рейтинг: 0.0/0 |
|