Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722054913)
Онлайн всього: 7 Гостей: 7 Користувачів: 0
|
Головна » 2016 » Лютий » 19
Міжнародний день рідної мови відзначили в територіальному центрі. «Університеті третього віку». Ректор-волонтер "Університету третього віку" Василь Миленко розповів про історію створення свята, та наголосив, що кожен з нас несе відповідальність за мову предків, за її чистоту і красу. Мова - це ознака культурної приналежності, а вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги. Ліричні вірші декламувала слухачка «Університету третього віку» Катерина Гиренко. Есе про мову прочитала інструктор з трудової адаптації Ольга Делембовська.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s90280433.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s30040651.jpg)
Категорія:
Новини
|
Переглядів:
339
|
Додав:
r_iden
|
Дата:
19.02.2016
|
| |
|