Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722063163)
Онлайн всього: 7 Гостей: 7 Користувачів: 0
|
Головна » 2015 » Листопад » 29 » На заняттях факультету "Художньо-прикладне мистецтво"
21:29 На заняттях факультету "Художньо-прикладне мистецтво" |
На заняттях факультету "Художньо-прикладне мистецтво" волонтер, відомий в нашому місті художник В'ячеслав Горбань прищеплює натхненним слухачам любов до малювання. Майже кожен з його учнів має на власному рахунку по одній персональній виставці в Центрі соціальної активності.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s13025419.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s97477816.jpg)
Волонтерами факультету "Художньо-прикладне мистецтво" є також молоді майстрині, прихожани Церкви Християн Віри Євангельської. На фото: волонтер Ольга Овдієнко проводить заняття зі слухачами факультету.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s10838015.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s63747399.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s42451054.jpg)
|
Категорія: Новини |
Переглядів: 356 |
Додав: r_iden
| Рейтинг: 0.0/0 |
|