Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722052442)
Онлайн всього: 5 Гостей: 5 Користувачів: 0
|
Головна » 2015 » Листопад » 10
Триває персональна виставка Петра Вороб'я, художника-аматора, відвідувача Центру соціальної активності. Твори автора близькі до "примітивізму", стилю, для якого характерним є свідоме спрощення картини. Найбліьш відомі в Україні представники "примітивізму": Марія Приймаченко і Катерина Білокур.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s50708048.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s73264886.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s52267570.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s38345012.jpg)
...
Читати далі »
Категорія:
Новини
|
Переглядів:
397
|
Додав:
r_iden
|
Дата:
10.11.2015
|
| |
|