Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722064997)
Онлайн всього: 3 Гостей: 3 Користувачів: 0
|
Головна » 2017 » Лютий » 24
З 13 лютого 2017 року протягом десяти днів працівниками відділення соціальної реабілітації Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району здійснили поїздку з метою оздоровлення населення села Сасинівка. Жителям села надавались послуги з масажу та фізіотерапевтичних процедур. Відвідувачі залишились задоволеними та висловили побажання в подальшому отримувати соціально-медичні послуги.
![](/_nw/2/s31029137.jpg)
Медичний брат Маляренко В.А під час роботи в селі Сасинівка
Категорія:
Новини
|
Переглядів:
334
|
Додав:
r_iden
|
Дата:
24.02.2017
|
| |
|