Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722065847)
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0
|
Головна » 2016 » Серпень » 17
В напрямку наближення соціальних послуг до населення віддалених населених пунктів району продовжується започаткована відділенням соціально – медичних послуг Територіального центру робота , по наданню медичних послуг сільському населенню за місцем проживання.
З 16 серпня працівники відділення соціально-медичних послуг здійснюють поїздку з метою оздоровлення сільського населення села Б.Рудка. Жителям села надаються послуги з масажу та фізіотерапевтичних процедур.
Найближчим часом заплановано виїзди з метою запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, підтримки її здоров’я, здійснення профілактичних, лікувально-оздоровчих заходів для жителів села Н.Мартиновичі.
Зав. відділення соціально-медичних послуг Н.М.Панікар
16.08.2016 р.
Категорія:
Новини
|
Переглядів:
338
|
Додав:
r_iden
|
Дата:
17.08.2016
|
|
В напрямку наближення соціальних послуг до населення віддалених населених пунктів району продовжується започаткована відділенням соціально – медичних послуг Територіального центру робота, по наданню медичних послуг сільському населенню за місцем проживання.
З 15 серпня працівники відділення соціально-медичних послуг здійснюють поїздку з метою оздоровлення сільського населення села Вечірки. Жителям села надаються послуги з масажу та фізіотерапевтичних процедур.
Найближчим часом заплановано виїзди з метою запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, підтримки її здоров’я, здійснення профілактичних, лікувально-оздоровчих заходів для жителів села Н.Мартиновичі.
Зав. відділення соціально-медичних послуг Н.М.Панікар
15.08.2016 р.
Категорія:
Новини
|
Переглядів:
303
|
Додав:
r_iden
|
Дата:
17.08.2016
|
| |
|