Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722063454)
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0
|
Головна » 2016 » Липень » 21
Вокальний ансамбль «Чураївна» відділення соціально-побутової адаптації та працівники територіального центру соціального обслуговування взяли активну участь у Міжнародній акції Challenge Free Ukraine, яка присвячена 25-ій річниці Незалежності України. Учасники акції виконали державний гімн України та передали естафету трьом наступним учасникам: територіальному центру соціального обслуговування Сасинівського району м.Черкаси, міському будинку культури м.Прилуки та громадській організації «Гуртом-Словянськ».
Естафету участі в акції пирятинці прийняли від відділу культури у туризму Гребінківської райдержадміністрації.
2016
![](/_nw/2/s13148481.jpg)
![](/_nw/2/s24379973.jpg)
Категорія:
Новини
|
Переглядів:
336
|
Додав:
r_iden
|
Дата:
21.07.2016
|
| |
|