Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722064388)
Онлайн всього: 7 Гостей: 7 Користувачів: 0
|
Головна » 2015 » Жовтень » 25
З 05 жовтня протягом десяти днів працівники відділення соціально-медичних послуг Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району здійснили поїздку з метою оздоровлення сільського населення села Крячківка. Жителям села надавались послуги з масажу та фізіотерапевтичних процедур.
Відвідувачі залишились задоволеними та висловили побажання в подальшому отримувати соціально-медичні послуги.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s01402206.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s12102558.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s49909277.jpg)
Категорія:
Новини
|
Переглядів:
391
|
Додав:
r_iden
|
Дата:
25.10.2015
|
|
Вокальний ансамбль "Пролісок" виступив на святкуванні сімнадцятої річниці ві дня заснування Клубу інвалідів "Мрія", яке відбулось в районному будинку культури. З привітаннями виступили ректор-волонтер "Університету третього віку" Василь Миленко та волонтер, член районної ради ветеранів Валентина Димова. Вони побажали присутнім, членам районної організації інвалідів здоров'я, сил та віри в себе.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s84859531.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s94414152.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s56968130.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s03602695.jpg)
...
Читати далі »
Категорія:
Новини
|
Переглядів:
363
|
Додав:
r_iden
|
Дата:
25.10.2015
|
| |
|