![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s26356721.jpg)
17.03.2015 року на занятті факультету «Здорового способу життя» волонтер Територіального центру Надія Корніленко розповіла слухачам «Університету третього віку» як правильно накласти пов’язку на уражені натілі місця.
![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s35438963.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s50607973.jpg)
Присутні дізналися, що накладаючи пов’язку (на голову, груди, живіт, верхні та нижні кінцівки), треба намагатися не завдавати зайвого болю. Бинт тримають у правій руці і розкручують його, не відриваючи від пов’язки, яку підтримують лівою рукою. Бинтують зліва направо, кожним наступним обертом перекриваючи попередній наполовину.
...
Читати далі »