Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722062644)
Онлайн всього: 8 Гостей: 8 Користувачів: 0
|
Головна » 2015 » Лютий » 28
24.02.2015 року у відділенні соціально-побутової адаптації Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району за участі психолога організовано зустріч з внутрішньо переміщенними особами, які переїхали у Пирятинський район.
![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s94040599.jpg)
Для спілкування, знайомства та діалогу з людьми літнього віку були запрошені районна громадська організація «Жіночі ініціативи» - голова Ірина Таран та Благодійний фонд «Вектор-плюс» - голова Юлія Кузовкова. Під час зустрічі піднімалось питання соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб.
![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s49375642.jpg)
Про діяльність територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розповіла директор територіального центру Антоніна Сальницька. Вона виявила сподівання на тісну співпрацю з представниками громадських організацій задля
...
Читати далі »
Категорія:
Новини
|
Переглядів:
458
|
Додав:
r_iden
|
Дата:
28.02.2015
|
| |
|