![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s39255253.jpg)
Вокальному ансамблю «Пролісок» відділення соціально-побутової адаптації територіального центру виповнилось 2 роки! З цієї нагоди 31 липня 2015 року у Центрі соціальної активності відбувся святковий захід. Привітали учасників колективу в.о.директора територіального центру Тетяна Ятченко, голова ГО «Жіночі ініціативи» Ірина Таран та голова благодійного фонду «Вектор-плюс» Юлія Кузовкова. Вони побажали учасникам ансамблю творчих успіхів, натхнення і наснаги.
![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s85089337.jpg)
Вокальний ансамбль «Пролісок» (художній керівник - Тетяна Картаєва) з дня свого заснування став яскравим прикладом сили духу для інших і джерелом натхнення для самих учасників колективу. Українська народна пісня допомогла їм здобути своїх прихильників.
![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s18581105.jpg)
На святковому заході учасники вокального ансамблю «Пролісок» виконали такі пісні як: «Світить місяць, світить ясний», «Калина», «Терниця», «А у нас на Україні», «Моя молитва нехай лине» та інші.
![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s21496395.jpg)
Вірш «Моя Україна» прочитала відвідувач факультативу «Сильні духом» Оксана Пилипенко. Гуморески виконала Катерина Гиренко, яка є слухачем «Університету третього віку». Сольний інсценізований номер «Вишиванка» подарувала глядачам Тетяна Картаєва.
Наостанок, зачаровані українською піснею, її чарівною силою, глядачі заспівали разом із учасниками ансамблю.
|