Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722053103)
Онлайн всього: 9 Гостей: 9 Користувачів: 0
|
Головна » 2016 » Грудень » 7 » День людини з обмеженими можливостями відзначили у відділенні стаціонарного догляду
23:26 День людини з обмеженими можливостями відзначили у відділенні стаціонарного догляду |
Всесвітінй день людини з обмеженеми можливостями, звичайно, не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті пирятинської громади. Міжнародний день інвалідів - день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян працівниками територіального центру, відділення стаціонарного догляду зокрема, і визначення планів щодо поліпшення їх добробуту.
02 грудня 2016 року до мешканців відділення стаціонарного догляду завітали гості: вокальний ансамбль «Чураївна» (керівник - Анатолій Шеїн) та представники церкви християн віри євангельської на чолі з пастирем Володимиром Бобиком. Для всіх присутніх у залі лунали пісенні привітання та щирі побажання бадьорості духу та міцного здоров’я, а також не полишати віри у життя, яким би тернистим воно не було і вірити в людей, які завжди поруч і готові допомогти.
02.12.16
![](/_nw/2/s63278942.jpg)
![](/_nw/2/s55882343.jpg)
![](/_nw/2/s50751287.jpg)
![](/_nw/2/s19431886.jpg)
![](/_nw/2/s55263324.jpg)
![](/_nw/2/s13618705.jpg)
![](/_nw/2/s70743215.jpg)
|
Категорія: Новини |
Переглядів: 303 |
Додав: r_iden
| Рейтинг: 0.0/0 |
|