Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722048525)
Онлайн всього: 12 Гостей: 12 Користувачів: 0
|
Головна » 2016 » Травень » 10 » Святкування Дня Перемоги в територіальному центрі
22:28 Святкування Дня Перемоги в територіальному центрі |
З нагоди Дня Перемоги та вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні у територіальногому центрі відбувся захід. Привітали відвідувачів територіального центру, дітей війни з наступаючим Днем перемоги та вшанували пам’ять загиблих в часи лихоліття голова районної ради Сергій Пазюк; заступник голови Пирятинської райдержадміністрації Ольга Яременко; депутат міської ради Тетяна Чайка; ректор-волонтер Василь Миленко та в.о. директора територіального центру Тетяна Ятченко.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s35778666.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s01805661.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s00786042.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s59902106.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s52452999.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s29710185.jpg)
|
Категорія: Новини |
Переглядів: 415 |
Додав: r_iden
| Рейтинг: 0.0/0 |
|