Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722070380)
Онлайн всього: 10 Гостей: 10 Користувачів: 0
|
Головна » 2015 » Червень » 18 » Робочий візит у село Смотрики
15:19 Робочий візит у село Смотрики |
18 червня 2015 року з робочим візитом здійснено виїзд у село Смотрики заступником голови Пирятинської РДА Педь С. В., директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району Сальницькою А.А., завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Крицькою Н.В. з метою перевірки роботи соціальних робітників Деркач Валентини Федорівни та Котяй Зої Павлівни.
![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s83533291.jpg)
В даному населеному пункті перебувають на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома 16 одиноких непрацездатних громадян, які не здатні до самообслуговування.
![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s71205262.jpg) ![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s97175551.jpg)
В ході перевірки порушень не встановлено, всі обслуговуючі були задоволені якістю надання послуг, доброзичливим, уважним, чуйним ставленням до них соціальних робітників.
![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s83859925.jpg) ![](http://tcso.at.ua/_nw/0/s03795229.jpg)
|
Категорія: Новини |
Переглядів: 697 |
Додав: oku
| Рейтинг: 0.0/0 |
|