Валентина Бондар, завідувач відділення соціальної допомоги вдома:
Робота відділення соціальної допомоги вдома спрямована на виконання пріоритетних напрямів державної соціальної політики в сфері надання соціальних послуг особам похилого віку, хворим, інвалідам, особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, не здатні до самообслуговування, потребують сторонньої допомоги і надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком.
Основними засадами надання соціальних послуг є:
- сприяння особам, що перебувають у складних життєвих обставинах, які вони не в змозі самостійно подолати;
- попередження виникнення складних життєвих обставин;
- забезпечення умов для нормальної життєдіяльності особам, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.
Відділення соціальної допомоги вдома надає відповідно до державних стандартів соціальних послуг такі послуги:
ДОГЛЯД ВДОМА, ПАЛІАТИВНИЙ/ХОСПІСНИЙ ДОГЛЯД
Обслуговування громадян, які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу, здійснюється за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги або з установленням диференційованої плати.
На даний час відділенням соціальної допомоги вдома обслуговується 458 громадян. Всі вони отримують послугу догляд вдома в повному обсязі відповідно до договору про надання соціальних послуг. Громадяни, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома, отримують психологічну підтримку.
![](/_nw/3/s20042767.jpg)
Завіувач відділення Валентина Бондар
![](/_nw/3/s99199502.jpg)
Фахівець із соціальної роботи Юлія Бакун
![](/_nw/3/s25232194.jpg)
![](/_nw/3/s37371174.jpg)
![](/_nw/3/s27272201.jpg)
![](/_nw/3/s97834095.jpg)
|