Друзі сайту
![04](http://tcso.gov.ua/wp-content/uploads/2012/01/min_soc.png)
Літературне об'єднання Літте́рра
![04](http://tcso.at.ua/10985962_866379810071560_8956102089195926246_n.jpg) Ми на Facebook
Статистика
![](/stat/1722047335)
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2015 » Грудень » 31 » Екскурсія у Прилуки
15:28 Екскурсія у Прилуки |
Відвідувачі територіального центру, члени Клубу мандрівників нещодавно відвідали Прилуцький краєзнавчий музей імені В.І.Маслова.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s23541541.jpg)
КраєзнавецьТетяна Іващенко провела екскурсію для пирятинців, познайомивши гостей із архітектурними та історичними пам'ятками свого рідного міста.
Члени Клубу мандрівників відвідали Миколаївську церкву, собор Різдва Богородиці, Спасо-Преображенський собор і Стрітенський собор Свято-Троїцького монастир, які знаходяться в історичному центрі Прилук. Також побували на новорічно-різдвяному заході в міському будинку культури.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s56925411.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s10299603.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s04594055.jpg)
В Прилуцькому краєзнавчому музеї гості ознайомились з природничими та етнографічними пам'ятками Прилуччини, долучившись до втаємниченої атмосфери української старовини. У філії імені Олега Кошового Прилуцького краєзнавчого музею пирятинці ознайомились з життям родини Кошових та історією підпільного руху в Прилуках та Краснодоні в роки Другої світової війни.
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s43892855.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s33209333.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s31272302.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s48185761.jpg)
![](http://tcso.at.ua/_nw/1/s22093081.jpg)
|
Категорія: Новини |
Переглядів: 413 |
Додав: r_iden
| Рейтинг: 0.0/0 |
|