Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Листопад » 22 » Шаховий турнір, присвячений пам'яті Надії Шамфарової
12:00
Шаховий турнір, присвячений пам'яті Надії Шамфарової

12 листопада 2016 року, в приміщенні загальноосвітньої школи №4 вперше відбувся відкритий обласний шаховий турнір, присвячений пам’яті відомої пирятинської шахістки Надії Шамфарової.

Шамфарова Надія Савеліївна – кандидат у майстри спорту із шахів, переможець обласного конкурсу «Спортсмен року», нагороджена почесною відзнакою «Ветеран спорту», численними дипломами, грамотами організацій різних рівнів, медалями, кубками. Вперше зіграла в чемпіонаті Полтавської області в 1961 році, де стала переможницею. А в 1965 році прийняла участь у республіканських змаганнях добровільного спортивного товариства «Колос» (тоді – «Колгоспник») і зайняла перше місце. З того часу щороку виборювала призові місця (1-е, 2-е, 3-е) серед шахістів республіки. Свій останній турнір спортсменка провела в листопаді 2014 року в Полтаві, де зайняла перше місце.

Зі щирими  привітаннями та побажанням високих спортивних результатів до організаторів та учасників спортивного заходу звернулись: заступник голови райдержадміністрації Владислав Гуленко, заступник голови районної ради Олексій Гусак, міський голова Олексій Рябоконь, і член президії ради ветеранів, волонтер територіального центру Василь Миленко.

Зі словами вдячності до всіх присутніх звернулась Валентина Димова, сестра Надії Шамфарової. Вона відмітила,  що присутність на шаховому турнірі великої кількості учасників, а також керівництва нашого міста і району  є найкращим проявом поваги до пам’яті Надії Савеліївни.

За результатами турніру, серед чоловіків переможцем став Віталій Бажан (смт Решетилівка), ІІ місце здобув Микола Кінаш (м.Карлівка), ІІІ місце посів Валерій Кукушкін (м.Карлівка). Серед жінок перемогу отримала Іванна Опанасенко, ІІ місце  – Галина Румянцева, ІІІ місце – Наталя Набока.

Переможці змагань нагороджені медалями та грамотами. Організатори шахового турніру -  районний шаховий клуб «Дебют» (керівник  - Микола Чайка) та представник спортивної громадськості Сергій Плетінь.

В рамках заходу Василь Миленко презентував пирятинцям та гостям нашого міста книжкові видання, присвячені історії приудайського краю та видатним нашим землякам. Серед них: «Їм крила дала Пирятинщина», «Пирятинщина: статті, нариси, документи», «Пирогова Левада».